Контакти:
м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка 60/4 Телефон: (061)212-05-81, (061)212-00-97 Email: info@saf-audit.com.ua

Компанія

АУДИТОРСЬКА ФІРМА «СИНТЕЗ-АУДИТ-ФІНАНС»

 Ваш надійний помічник в організації бухгалтерського обліку та оподаткування

 НАШ КЕРІВНИК:

Гончарова Валентина Георгіївна

Має дві вищі освіти - економічну та педагогічну, кандидат наук з державного управління

Член САУ і ФПБАУ, доцент кафедри "Обліку та аудиту" Запорізького національного університету. Викладацький стаж 33 роки, на протязі якого підготовлено тисячі кваліфікованих бухгалтерів для України, має численні публікації в економічній пресі.
тел: (061) 212-00-97, (061) 212-05-81

 Наявність кваліфікаційних сертифікатів:

Сертифікат аудитора серії А № 000051 з 1993 року.
Сертифікат ICCAA про присвоєння професійної категорії "Сертифікований бухгалтер-практик САР"

 Сертифікат Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України про присвоєння професійної категорії "Сертифікований бухгалтер-практик ФПБАУ"

 Свідоцтво Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України викладача за проектом Світового банку "Розробка і здійснення освітньої програми по впровадженню Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку для бухгалтерів відкритих акціонерних товариств та інших підприємств - учасників фондового ринку"
 нагороди:
 Диплом Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України "Кращий бухгалтер 2002 року"
 Вітальний лист Спілки аудиторів України з нагоди 3-ї річниці професійного свята "День бухгалтера"
 Грамота Жовтневої районної адміністрації Запорізької міської ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди 75-річчя Запорізького національного університету
 Почесна грамота Запорізької обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну науково педагогічну працю, вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих фахівців і високий професіоналізм

  Почесна грамота Спілки аудиторів України з нагоди 10-ї річниці створення Спілки аудиторів України

 Подяка Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України за значний внесок у становлення і розвиток ФПБАУ, удосконалення бухгалтерського обліку в Україні, високий професіоналізм та з нагоди 10-річчя ФПБАУ

 Подяка Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України за значний внесок у становлення і розвиток ФПБАУ, удосконалення бухгалтерського обліку в Україні, високий професіоналізм та з нагоди Дня бухгалтера.

  Найкраща наша нагорода - це постійне коло наших клієнтів.

 Директор з аудиту: аудитор Макеєва Наталія Володимирівна, сертифікат аудитора серії А № 004281.

тел: (061) 212-00-97, (061) 212-05-81

Контроль якості: аудитор Мазніченко Галина Георгіївна, сертифікат аудитора серія А № 003126

тел: (061) 212-00-97, (061) 212-05-81

Аудитор Клименко Оксана Іванівна, сертифікат аудитора серія А № 002733.

Аудитор Андреєва Любов Миколаївна, сертифікат аудитора № 005643

Аудитор Звєгінцева Катерина Костянтинівна, сертифікат аудитора № 007714

Аудитор Гончарова Надія Анатоліївна, сертифікат аудитора № 07693

Аудитор Радєва Ольга Георгіївна, сертифікат аудитора № 007844

 З фотокопіями сертифікатів можна ознайомитися, відкривши сторінку "Сертифікати"

 КОЛЕКТИВ ФІРМИ:

 На фірмі працюють висококваліфіковані фахівці, за плечима яких не один рік практичної роботи. На фірмі працюють 18 співробітників, в тому числі 8 сертифіковані аудитори: Гончарова Валентина Георгіївна, Макеєва Наталія Володимирівна, Мазніченко Галина Георгіївна, Клименко Оксана Іванівна, Селіванова Зоя Миколаївна, Звєгінцева Катерина Костянтинівна, Гончарова Надія Анатоліївна, Радєва Ольга Георгіївна, а також досвідчені бухгалтери - експерти, економісти, юристи, аналітики. Аудитори Гончарова Валентина Георгіївна, Макеєва Наталія Володимирівна, Мазніченко Галина Георгіївна внесені до реєстру аудиторів, які можуть проводити перевірки фінансових установ.

 Співробітники фірми мають численні публікації в економічній пресі регіону.

 КЛІЄНТИ ФІРМИ:

 Нашими клієнтами є заводи, підприємства торгівлі, громадського харчування, сільськогосподарські підприємства, фінансові установи: страхові компанії, кредитні спілки, ломбарди, фінансові компанії, учасники ринку цінних паперів.

 ПРИНЦИПИ ДІЯЛЬНОСТІ ФІРМИ:

Діяльність компанії націлена на задоволення потреб усіх зацікавлених сторін: споживачів, користувачів фінансової інформації, постачальників, персоналу компаній, власників, кредиторів, представників громадськості, оскільки саме вони є кінцевими арбітрами якості наших послуг.

Професіоналізм наших аудиторів, конфіденційність та індивідуальний підхід забезпечують повне задоволення потреб наших Клієнтів
Ми пишаємося успіхами наших клієнтів і завжди готові допомогти тим, хто хоче розвивати свій бізнес і знаходити законні компроміси в оподаткуванні.